Toyota veljed autole VW Volkswagen - tsentreerimisrõngad

Tsentreerimisrõngad Toyota velgedele (60,1 mm / 60.1 mm keskava, PCD 5x114.3) VW Volkswagen rummule (57,1 mm / 57.1 mm keskava, PCD 5x112)

Originaalsetel Toyota valuvelgedel on keskava läbimõõt 60,1 mm ja poldivalem (PCD) 5x114.3. Neid velgi saab paigaldada VW Volkswagen sõidukitele, mille rummu läbimõõt on 57,1 mm ja poldivalem (PCD) 5x112, kuid korrektne paigaldus nõuab lisakomponente.

Te vajate kahte toodet:

1. Tsentreerimisrõngad – kasutatakse velje keskava kohandamiseks sõiduki rummuga. Need täidavad vahe 60,1 mm ja 57,1 mm vahel ning tagavad, et ratas on õigesti tsentreeritud. Ilma tsentreerimisrõngasteta ei pruugi ratas õigesti istuda, mis võib põhjustada vibratsiooni ja mõjutada sõiduohutust.

2. Eksentrilised poldid või eksentrilised mutrid – vajalikud, et kompenseerida erinevust Toyota velgede PCD 5x114.3 ja VW Volkswagen sõidukite PCD 5x112 vahel.

Kõik selles kategoorias olevad tsentreerimisrõngad on mõeldud VW Volkswagen rummudele läbimõõduga 57,1 mm ja Toyota velgedele keskavaga 60,1 mm.

Eksentrilised poldid või eksentrilised mutrid kompenseerivad erinevuse PCD 5x114.3 ja PCD 5x112 vahel.

Eksentrilised poldid laos – saadaval SIIN

Eksentrilised mutrid laos – saadaval SIIN

Kas vajate abi õige lahenduse valimisel? Võtke meiega ühendust — pakume kiiret ja usaldusväärset tehnilist tuge.
Märkus:
- Mõned vanemad või harvemad Toyota või VW Volkswagen mudelid võivad vajada erinevaid spetsifikatsioone — võtke meiega ühendust sobivuse kinnitamiseks.
- Kui te pole kindel sobivuses, võtke julgelt ühendust — aitame hea meelega.

show
per page

Need 60,1 - 57,1 tsentreerimisrõngad on vajalikud, kui teie ...