VW Volkswagen veljed autole Honda - tsentreerimisrõngad

Tsentreerimisrõngad VW Volkswagen velgedele (57,1 mm / 57.1 mm keskava) Honda rummule (56,1 mm / 56.1 mm)

Originaalsetel VW Volkswagen valuvelgedel on keskava läbimõõt 57,1 mm. Neid velgi saab paigaldada Honda sõidukitele, mille rummu läbimõõt on 56,1 mm, kuid korrektne paigaldus nõuab tsentreerimisrõngaid.

Tsentreerimisrõngaid kasutatakse velje keskava kohandamiseks sõiduki rummuga. Need täidavad vahe 57,1 mm ja 56,1 mm vahel ning tagavad, et ratas on õigesti tsentreeritud.
Ilma tsentreerimisrõngasteta ei pruugi ratas õigesti rummule istuda, mis võib põhjustada vibratsiooni ja mõjutada sõiduohutust.

Kõik selles kategoorias olevad tooted on mõeldud Honda rummudele läbimõõduga 56,1 mm ja VW Volkswagen velgedele keskavaga 57,1 mm.
Kas vajate abi? Võtke meiega ühendust kontaktilehe kaudu — pakume kiiret ja usaldusväärset tehnilist tuge.
Märkus:
- Mõned vanemad või harvemad VW Volkswagen või Honda mudelid võivad kasutada erinevaid rummu- või keskava mõõte — võtke meiega ühendust sobivuse kinnitamiseks.
- Kui leiate internetist vastuolulist teavet, võtke meiega ühendust — aitame teil valida õige lahenduse.

show
per page

Need 57,1 - 56,1 tsentreerimisrõngad on vajalikud, kui teie ...